Prezentacja Systemu Deliberacyjno Decyzyjnego

MENU RR PD DR
MENU

Realizacja - OPIS

Realizacja będzie naturalnym procesem w życiu Kwestii po jej wydeliberowaniu i przedyskutowaniu.
W organizacjach często dzieje się tak, że "radosna" twórczość tworzenia zasad, uregulowań przebiega bardzo sprawnie, gorzej z podjęciem, wypełnieniem ich postanowień - wprowadzeniem w życie.

Każda Kwestia w SDD będzie miała przyporządkowany Zespół Zadaniowy do jej realizacji / pilotowania / koordynowania... W takim zespole obligatoryjnie będzie uczestniczył ... Wnioskodawca Kwestii, która teraz przeszła do realizacji.

Wyżej zaprezentowany panel SDD pod nazwą "Realizacja" (RE) będzie pilnował (właśnie) realizacji. Uzgodnienia (Kwestie) nie wchodzące w życie, lub dla których brak będzie Raportów Realizacyjnych (RR), będą przechodziły do Archiwum (AR). Ale nie od razu. SDD będzie wszczynał alert i będzie domagał się rewizji realizacji w systemie.

Kwestia będzie wstrzymana automatycznie tak samo jakby uzytkownik wcisnął przycisk "STOP". Dopiero decyzja wynikajaca z dyskusji dygresyjnej Priorytetu Dygresyjnego (PD) rozstrzygnie o zatrzymaniu (AR), kontynuacji (RE) lub przywróceniu do wątku głównego - ponownej Deliberacji Kwestii(DK)
WESPRZYJ!

MENU
Debeściak © 2014 ⌘ MP Art
<BGSOUND src="voice/re.wav">